Domov

Tréningy, kde sa dostanete do formy, môžete sa cítiť vynikajúco, stretnúť nových priateľov a ovládať výnimočné zručnosti tohto dynamického a praktického umenia sebaobrany.

Viac

AUTODEFENCE

Autodefence – Wing Tchun

Autodefence znamená automatickú obranu — zručnosti, ktoré sú rýchlé, automatické keď ich potrebuješ. Keď si musíš spomenúť vedome na techniky, bol by si nemotorný a pomalý.Spomeň si, aké nemotorné bolo riadenie a bicyklovanie, predtým než sa stali automatické?
Autodefence preberá inteligentné techniky a trénuje ich do autonómie. Každá je jednoduchá, priama a funkčná sama o sebe, zatiaľ čo ozajstnou krásou je spôsob pohybu, ktorý poskytuje flexibilnú, prispôsobivú obranu proti agresii. A použitím vytáčania a rotácii sa nespolieha na silu.

Prečo sa učiť?

Ľudia trénujú pre rôzné príčiny. Niekto trénuje pre ochranu seba a rodiny. Niekto pre oddych-rekreačne. Iný prichádzajú pre redukciu stresu po práci. Niekto trénuje pre cvičenie. Iný prichádzajú pretože sú vždy fascinovaní a cenia si majstrovstvo v hĺbke zručností akou je toto.

Výhody pri cvičení

Tréning podporuje sebavedomie a odvahu. Taktiež má množstvo zdravotných výhod, ako je posilnenie svalov, kostí, flexibilita, koordinácia a uvoľnenie. Prirodzené myslenie z tréningu spája myseľ a telo.Vedeli ste, že fyzická aktivita podnecuje mozog pre produkciu chemikálii, ktoré sprostredkujú pozitívne cítenie?

Naši učitelia berú Vaše zdravie veľmi seriózne a neustále sledujú cvičenie. S našou ekonomickou rozcvičkou a kontrolovanou výukou je pravdepodobnosť zranenia veľmi malá.

Tréningový program

Autodefence spája modernú výuku s plne integrovaným plánom pre rozvoj osobnosti. Štrukturovaný program pozostáva zo stupňov. Každý stupeň je jednoduchý krok po rebríku. Váš osobný tréningový plán Vám umožní prechádzať cez jednoltlivé stupne naviazane a jasne - dokonca aj keď vymeškáte tréningovú hodinu. Program je ukončený informačným hodnotením a vystavením certifikátu medzinárodného ocenenia a odznakom stupňa.

Môžete trénenovať a naučiť sa kompletný program alebo ak si želáte môžete trénovať aj kratšie obdobie. Od prvého dňa sa naučíte užitočné zručnosti. Či budete trénovať tri-roky alebo tri-mesiace, bude to pre Vás hodnotné. Je tu aj príležitosť pre nadšencov trénovať ďalej a stať sa učiteľom.

Metóda

Autodefence program je nový a inovatívný. Avšak zručnosti, ktoré učíme nie sú nové. Pochádzajú z dlho uznávanej, inteligetnéj Metódy-Wing Tchun, v ktorej sú naši zakladatelia najdlhšie uznávaní experti. viac